Logo

Dezerty jsou nejoblíbenější neřestí, kterou si dopřejete mimořádný chuťový zážitek. Dezerty obsahují kvalitně prvotřídní suroviny a jejich jednoduchá příprava Vás přesvědčí o jedinečnosti těchto dezertních specialit.
Dopřejte si mimořádný gurmánský zážitek, který Vás potěší jak v letních, tak i v zimních měsících.

Dezerty, které pohladí

MugCake

MugCake je rychlý moučník z hrníčku, který je vyroben z nejkvalitnějších surovin. Hrníčkový moučník má vysoký obsah kvalitních bílkovin a vlákniny a je bez přidaného cukru. MugCake je vynikající dezert ke snídani nebo ke svačině, protože se podává čerstvý a horký. MugCake je velmi jednoduchý na přípravu. Potřebujete jen Váš oblíbený hrneček, který naplníte instantním práškem, smícháte s vodou a necháte ho „upéct v mikrovlnce“. MugCake je vyrobený z mandlové mouky a ovesných vloček (gluten free). Je proto vhodný pro osoby s nesnášenlivostí na lepek nebo pro všechny, kteří si hlídají štíhlou linii.

MugCake čokoláda

Složení: Ovesné vločky 30%, bílkovinná směs: (syrovátkový bílkovinný koncentrát, sušený vaječný bílek (vaječný albumin), syrovátkový micelární kasein), mandlová mouka, kakaový prášek 8,2%, sušená jablka 6%, inulin, emulgátor: sójový lecitin, aroma čokoláda, zahušťovadlo: sodná sůl karboxymethylcelulosy, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný, náhradní sladidla: acesulfam K, sukralóza.

Alergeny: mléko, sója, vejce, oxid siřičitý,
suché skořápkové plody (mandle)

Balení obsahuje 5 porcí / 1 porce = 40 g

MugCake jablko se skořicí

Složení: Ovesné vločky 30%, bílkovinná směs: (syrovátkový bílkovinný koncentrát, sušený vaječný bílek (vaječný albumin), syrovátkový micelární kasein), sušená jablka 15%, mandlová mouka, inulin, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný,
emulgátor: sójový lecitin, mletá skořice 1,2%, zahušťovadlo:
sodná sůl karboxymethylcelulosy, náhradní sladidla:
acesulfam K, sukralóza.

Alergeny: mléko, sója, vejce,
suché skořápkové plody (mandle)

Balení obsahuje 5 porcí / 1 porce = 40 g

Palačinka

Instantní sypká směs pro přípravu lahodných palačinek bez přidaného cukru. Palačinka je jemné a nadýchané konzistence. Palačinka je výborným zdrojem kvalitních živin, především bílkovin a tuků. Stačí přidat vodu a palačinka je snadno připravena
během 5 minut.

Palačinka s vanilkovou příchutí

Složení: Mandlová mouka, bílkovinná směs: (syrovátkový bílkovinný koncentrát, sušený vaječný bílek (vaječný albumin), syrovátkový micelární kasein), inulin, sušená vejce, sušené polotučné mléko, emulgátor: sójový lecitin, aroma vanilka, směs vitaminů a minerálních látek: (oxid hořečnatý, chlorid draselný, hydrogenfosforečnan vápenatý, kyselina L-askorbová, glukonát zinečnatý, fumarát železnatý, D,L-alfa-tokoferyl acetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, glukonát měďnatý, síran manganatý, retinyl-acetát, pyridoxin-hydrochlorid, riboflavin, thiamin-hydrochlorid, cholecalciferol, kyanokobalamin, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, seleničitan sodný, D-biotin); zahušťovadlo: sodná sůl karboxymethylcelulosy, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, náhradní sladidlo: acesulfam K, sukralóza.

Alergeny: mléko, sója, vejce, suché skořápkové plody (mandle)

Balení obsahuje 5 porcí / 1 porce = 30 g

LC life

váš zdravý

životní styl

Low-Carb

Low-Carb je trend poslední doby, kdy pod vedením odborníků měníme způsob stravování a životní styl. Hlavním principem Low (málo, nízko)Carb (sacharidů) stravování (nízkosacharidové stravování) je omezení konzumovaných sacharidů, tedy stravy, v níž jsou obsaženy obiloviny, těstoviny, brambory, pečiva, průmyslově zpracované potraviny, sladkosti, ale zároveň i ovoce, které je zredukováno na minimum.

Sanabit Pharm s.r.o.

B. Martinů 120/1

779 00 Olomouc – Týneček

© 2019 LC LIFE    |    Všechna práva vyhrazena     |     webdesign by karkulin