Logo

Naše cíle a vize

Řada značky LC life je založena na klinických studiích
a je vyrobena pomocí moderních výrobních technologií.

Naším hlavním cílem je vytvářet exkluzivní produkty v oblasti nízkosacharidového stravování. Umožníme tím lidem žít zdravější a plnohodnotnější život, plný energie, spokojenosti, vitality, radosti, a především chuti do života.

Důraz klademe na prvotřídní kvalitu surovin, 100% účinnost, složení, bezpečnost, vysokou stravitelnost a vstřebatelnost, inovaci a v neposlední řadě také chuť, která činí z řady LC life nejžádanější životní styl mezi příznivci Low-Carb stravování.

Neustále se soustředíme na kontinuální výzkum, vývoj a inovaci nových produktů pro uspokojení těch nejnáročnějších zákazníků v rámci nízkosacharidového stravování.

Náš tým

Jsme tým, který je nadšený a sdílí stejné cíle a vize. Nejvíce si přejeme změnit způsob stravování a prezentovat zdravý životní styl. Snažíme se proto nabízet chutné a kvalitní výrobky, které přitom nevyžadují složitou přípravu. Na vývoji produktů značky LC life intenzivně pracuje náš vlastní vývojový tým, který se stará o to, aby všechny produkty odpovídaly chutím a preferencím zákazníků/spotřebitelů. Je nám potěšením, že s Vámi můžeme sdílet každodenní radosti ze snadné přípravy našich výrobků. Tím, že vytíženým lidem dopřát méně stráveného času v kuchyni, během jejich náročného pracovního týdne a více stráveného času s rodinou.

 

 

 

 

Mgr. Michal Dokoupil

Co-Founder & CEO

Ing. Jana Prchalová, Ph.D.

Research & Development Manager

„Mým snem bylo, je a vždy bude pracovat s lidmi a pro lidi“

Do společnosti Sanabit Pharm jsem nastoupila jako čerstvá absolventka Vysoké školy chemicko-technologické v Praze, kde jsem vystudovala postgraduální obor: Chemie a technologie potravin. V produktové řadě LC life mám na starosti výzkum a vývoj. Možnost vývoje produktů pro LC life je pro mě splněným snem, kde se snažím uplatnit své vědomosti, zohlednit poslední klinické studie z oblasti výživy a najít způsob, jak tělu dodat co nejvíce potřebných živin co v nejpřirozenější podobě.
Co pro mě znamená LC life? Především poslání a radost, ale zároveň také velkou zodpovědnost, kdy se snažím vybudovat nový odkaz v Low-Carb stravování pomocí vědeckých a technologických informací.

Bc. Michal Dvořák

Graphic Design Manager & Web Project Manager

„Dělám design pro lidi, kteří to vidí stejně“

Se společností Sanabit Pharm spolupracuji na grafické podobě produktů a tvorbě vizuálního stylu, včetně webových stránek. Jako grafik se při své práci často nesetkávám se zadáním, které je mi jako aktivnímu sportovci blízké. Většina realizací bývá z oblastí, ke kterým si musím najít cestu a "vcítit" se do nich bývá složitější.
Také z tohoto důvodu mě tento projekt zaujal. LC life totiž tvoří fantastickou vyjímku. S týmem jsme se rychle shodli na společné vizi, vizuální podobě a prezentaci produktů. Podílím se tak na něčem, co má z mého pohledu smysl a budoucnost. Kvalitní strava a zdravý životní styl jsou pro mě důležitým prvkem každého dne.

Pavla Kukrlová

Graphic Design Manager

„Spojuji užitečné s krásným."

Jsem studentkou designu na VOŠ a SPŠ v Šumperku. Ocenila jsem nabídku, ve které jsem dostala velkou šanci podílet se na realizaci obalů. Je to pro mě velká výzva, ale také další zkušenost. Mým snem je zůstat v oboru a dělat to, co mě baví a naplňuje. Díky společnosti Sanabit Pharm a jejich novým Low-Carb produktům si ho pomalu plním.
Moje práce se zaměřuje především na design obalů. V dnešní době, kdy vybíráme očima, je prioritní člověka zaujmout. Zde přichází na řadu moje pozice ve společnosti. Jakožto grafický designér mám za úkol vdechnout podobu obalu produktu. Po konzultaci s týmem jsem navrhla několik motivů, z nichž vzešla výsledná realizace.

Michal Dokoupil             Jana Prchalová             Michal Dvořák               Pavla Kukrlová

LC life

váš zdravý

životní styl

Low-Carb

Low-Carb je trend poslední doby, kdy pod vedením odborníků měníme způsob stravování a životní styl. Hlavním principem Low (málo, nízko)Carb (sacharidů) stravování (nízkosacharidové stravování) je omezení konzumovaných sacharidů, tedy stravy, v níž jsou obsaženy obiloviny, těstoviny, brambory, pečiva, průmyslově zpracované potraviny, sladkosti, ale zároveň i ovoce, které je zredukováno na minimum.

Sanabit Pharm s.r.o.

B. Martinů 120/1

779 00 Olomouc – Týneček

© 2019 LC LIFE    |    Všechna práva vyhrazena     |     webdesign by karkulin