Logo

Hledáte zdravější náhradu za chléb a pečivo, které je plné pšenice, lepku a sacharidů? Zkuste tyto
nízkosacharidové a bezlepkové chleby, které si zamilujete na první kousnutí.

Pečivo které chutná

Low-Carb chléb a pečivo

Low-Carb chléb a pečivo je z nutričního hlediska zdravou alternativou klasického pečiva. Základní směs tvoří ořechy a semínka, které rychle snižují glykemický index a chléb dostává zcela unikátní vlastností na rozdíl od běžného chleba a pečiva.

Nízkosacharidový chléb a pečivo využijete úplně stejně jako běžné pečivo: na chlebíčky, toasty, sendviče, jednohubky, topinky, ale také jako krutony do polévek či salátů, nebo jako přílohu k omeletám či ke guláši.

V současné době máme nabídce dva základní druhy chleba: tmavý semínkový chléb z kokosové mouky a světlý chléb z mandlové a kokosové mouky. Low-Carb chléb lze zakoupit přímo hotový nebo směs pro upečení doma.

Tmavý semínkový chléb
z kokosové mouky – směs

Složení: Kokosová mouka, lněné semínko, slunečnicové semínko, dýňové semínko, chia semínko, sezamové semínko, jedlá sůl, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný.

Alergeny: sezamová semena

Upozornění na obale: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Hmotnost balení: 190 g

Vyrobeno v České republice

Světlý chléb z mandlové
a kokosové mouky – směs

Složení: Mandlová mouka, kokosová mouka, kypřící látka: hydrogenuhličitan sodný, zahušťovadlo: xanthanová guma.

Alergeny: suché skořápkové plody (mandle)

Upozornění na obale: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Hmotnost balení: 175 g

Vyrobeno v České republice.

LC life

váš zdravý

životní styl

Low-Carb

Low-Carb je trend poslední doby, kdy pod vedením odborníků měníme způsob stravování a životní styl. Hlavním principem Low (málo, nízko)Carb (sacharidů) stravování (nízkosacharidové stravování) je omezení konzumovaných sacharidů, tedy stravy, v níž jsou obsaženy obiloviny, těstoviny, brambory, pečiva, průmyslově zpracované potraviny, sladkosti, ale zároveň i ovoce, které je zredukováno na minimum.

Sanabit Pharm s.r.o.

B. Martinů 120/1

779 00 Olomouc – Týneček

© 2019 LC LIFE    |    Všechna práva vyhrazena     |     webdesign by karkulin