Logo

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne, kdy vykročíte tou pravou nohou do začátku dne. Pokud máte rádi sladké, snídaně jsou pro Vás tou správnou volbou. Produktová řada snídaní je pro radost, pro chuť, pro zdravý život
a pro uspěchaná rána. Produkty ve skupině snídaně Vám dodají energii a pomůžou Vám překonat ranní únavu.

Snídaně, které probudí

Snídaňové ovesné kaše

Snídaňové ovesné kaše jsou velmi lahodné a zdravé snídaně, které tělu dodají potřebné živiny (bílkoviny, tuky, sacharidy) a dokáží tak na dlouhou dobu zajistit pocit sytosti. Vše, co ráno potřebujete jsou snídaňové ovesné kaše, které představují snídani bohatou na bílkoviny a energii pro nastartování Vašeho dne. Snídaňové ovesné kaše obsahují ovesné vločky (gluten free) prémiové kvality vyznačující se nízkým glykemickým indexem. Hlavní výhodou ovesných vloček (gluten free) je nepřetržité a postupné dodávání komplexních sacharidů do organismu. Jsou také bohatým zdrojem vlákniny.

Snídaňová ovesná kaše čokoláda

Složení: Ovesné vločky 22%, bílkovinná směs: (syrovátkový bílkovinný koncentrát, syrovátkový micelární kasein, hydrolyzovaný kolagen, sušený vaječný bílek (vaječný albumin)), mandlová mouka, sušená smetana, kakaový prášek (35% tuku), bambusová vláknina, inulín, konjaková vláknina, aroma čokoláda, zahušťovadlo: sodná sůl karboxymethylcelulosy, emulgátor: sójový lecitin, zahuštovadla: xanthanová a guarová guma, náhradní sladidla: acesulfam K, sukralóza.

Alergeny: mléko, sója, vejce, suché skořápkové plody (mandle), oxid siřičitý

Balení obsahuje 5 porcí / 1 porce = 40 g

Snídaňová ovesná kaše – malina

Složení: Ovesné vločky 20%, bílkovinná směs: (syrovátkový bílkovinný koncentrát, syrovátkový micelární kasein, hydrolyzovaný kolagen (želatina vepřového původu), sušený vaječný bílek (vaječný albumin)), mandlová mouka, sušená smetana, sušené maliny 10%, bambusová vláknina, inulín, konjaková vláknina, aroma malina, zahušťovadlo: sodná sůl karboxymethylcelulosy, emulgátor: sójový lecitin, zahuštovadla: xanthanová a guarová guma, náhradní sladidla: acesulfam K, sukralóza.

Alergeny: mléko, sója, vejce, suché skořápkové plody (mandle)

Balení obsahuje 5 porcí / 1 porce = 40 g

Snídaňová ovesná kaše
jablko se skořicí

Složení: Ovesné vločky 20%, bílkovinná směs: (syrovátkový bílkovinný koncentrát, syrovátkový micelární kasein, hydrolyzovaný kolagen (želatina vepřového původu), sušený vaječný bílek (vaječný albumin)), mandlová mouka, sušená smetana, sušená jablka 10%, bambusová vláknina, inulín, konjaková vláknina, zahušťovadlo: sodná sůl karboxymethylcelulosy, emulgátor: sójový lecitin, aroma jablko, skořice 0,5%, zahuštovadla: xanthanová a guarová guma, náhradní sladidla: acesulfam K, sukralóza.

Alergeny: mléko, sója, vejce, suché skořápkové plody (mandle)

Balení obsahuje 5 porcí / 1 porce = 40 g

LC life

váš zdravý

životní styl

Low-Carb

Low-Carb je trend poslední doby, kdy pod vedením odborníků měníme způsob stravování a životní styl. Hlavním principem Low (málo, nízko)Carb (sacharidů) stravování (nízkosacharidové stravování) je omezení konzumovaných sacharidů, tedy stravy, v níž jsou obsaženy obiloviny, těstoviny, brambory, pečiva, průmyslově zpracované potraviny, sladkosti, ale zároveň i ovoce, které je zredukováno na minimum.

Sanabit Pharm s.r.o.

B. Martinů 120/1

779 00 Olomouc – Týneček

© 2019 LC LIFE    |    Všechna práva vyhrazena     |     webdesign by karkulin